Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

BİZE KATILIN

Yeteneklerinizi, bilginizi Türkiye’de yepyeni ve dinamik bir iş alanı olan sosyal medya danışmanlığı yaparak kazanç sağlama fikrine hazır olun.

Aşağı Sürükleyin

SARI SAAT size ne sunar?

Eğer başarı için azim ve isteğiniz var ise, hemen bize ulaşın veya internet sistemize bilgilerinizi bırakın. Bir yetkilimiz en kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir. Başarıya giden yolunuzu hemen başlatalım!
Sarı Saat Sosyal Medya Danışmanı Olmanın 6 Avantajı

 • Kurumsal kültür ve iş ağı

  Danışmanlarımız teknolojik ve bölgesel olarak bizbirlerine destek olur, deneyim ve fikirlerini paylaşırlar. Bu sinerji toplantılar eğitimler ve etkinlikler ile pekiştirilir.

 • Marka bilinirliği

  10’dan fazla ofisde, 60’dan fazla danışmanı ile; dünyanın pek çok yerinde hizmet veren müşterilere danışmanlık veriyor.

 • Kariyer eğitimleri

  Kariyerinizin her noktasında 1. sınıf eğitimler ile desteklenirsiniz. Eğitimler ile, kendi potansiyelinizi en üst düzeye çıkartarak, başarıya doğru yol alırsınız.

 • Pazarlama

  SARI SAAT markası ile iş hayatınızın her noktasında hizmetinizi ve farklılığınızı öne çıkartacak pazarlama teknikleri ve marka bilinirliği, size kolaylık ve avantajlar sağlayarak, başarının yolunu açacak.

 • Teknoloji

  Hem ofisiniz, hem siz kullanıma hazır, profesyonel on-line teknolojiler ile yapılandırılır. İş süreçlerinizin her aşamasında zaman tasarrufu, hizmet kalitesi ve bilgiye ulaşma kolaylığı sağlar.

 • Bilgi paylaşımı

  SARI SAAT ailesinin bir parçası olarak her Sosyal Medya Danışmanı, bilgi, deneyim ve fikirlerini birbirlerine aktarır. Birlikte daha güçlüyüz!

2018 DİJİTAL PAZARLAMA PLANI

Markaların verimliliğini ve kârını dijital pazarlama ile nasıl artırdığını öğrenin. 2018 Dijital Pazarlama Planını Şimdi ücretsiz indirin.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANI OLMAK İSTİYORUM

Tüm pazarlama iletişimi becerilerini markalar için sosyal medya stratejileri yaratmak, büyük kitleler oluşturmak ve bunu müşterilerinin yeni müşteri edinmesini sağlayacak yönde yönetmek için kullanan şirket, aynı zamanda profesyonel sosyal medya danışmanlığı konusunda çeşitli eğitimler, projeler, workshoplar, etkinlikler düzenleyip sektöre yön veren çalışmalar yürütmektedir. Siz de gelin, bu sinerjiye katılın ve SARI SAAT’in bir parçası olun.

BAŞVURU YAP >>

Başarınız için

bir şey yapın ve aramıza katılın!

Bizi Takip Edin